Viļņu enerģija
Главная | Регистрация | Вход

Каталог статей


Главная » Статьи » Мои статьи

Peldošā sala WPO

    Ja Jūs esat iegādājušies savā īpašumā šo peldošo salu „WPO” 20 X 20 metru lielu, tad Jums ir sava elektroenerģija no jūras viļņu kustības.

Ja Jums ir elektroenerģija, tad pirmais, ko Jūs darīsiet – iegūsiet dzeramo ūdeni no jūras ūdens, to pārtvaicējot.

Ja Jums ir dzeramais ūdens, Jūs neiesiet bojā no slāpēm.

Ja Jums ir dzeramais ūdens uz peldošās salas „WPO”, Jūs variet izaudzēt savā mazajā dārziņā dažādus pārtikas produktus _ tomātus, gurķus, kāpostus, papriku u.t.t. Tātad, Jums ir sava pārtika un Jūs variet ēst!

Ja Jums ir elektroenerģija uz savas peldošās salas „WPO”, Jūs variet uzlādēt savu mobilo telefonu un Jums ir sakari ar draugiem visā pasaulē.

  Ja Jums ir elektroenerģija uz savas peldošās salas „WPO”, Jūs variet strādāt ar savu personīgo datoru un izpildīt dažādas operācijas Internetā. 

Ja Jums ir elektroenerģija uz savas peldošās salas „WPO”, Jūs variet uzlādēt lielās akumulatoru baterijas, kuras darbina lielo elektromotoru, kas rotē dzenskrūvi un peldošo salu variet pārvietot no vienas vietas uz citu vietu.

Ir viena problēma! Jums ir jāatrod makšķere, ar kuru Jūs variet izvilt lielo zivi, jo Jums uz „WPO” ir elektriskā plīts, uz kuras šo zivi var uzcept.

Pēc labi paēstām pusdienām, Jūs variet atgulties uz salas klaja, blakus baseinam un apdomāt iespēju uzaicināt pie sevis ciemos savus draugus.

Izmantojot „WPO” salas iespēju pārvietoties, Jūs varat piepeldēt pie kādas piestātnes vai mola un nolaist paceļamo trapu. Pa to Jūs variet nobraukt uz cietzemes ar savu automašīnu, kura atrodas nostiprināta uz salas, zem nojumes. Pa sauszemi variet aizbraukt pie saviem paziņām.

Šādi pārdomājot savus nākotnes plānus, Jūs sapratīsiet, ka esat absolūti neatkarīgs uz savas salas „WPO” un atrodieties tai vietā uz Zemes, kur nav jāmaksā nodokļi !

PADOMĀJIET PAR ŠO IESPĒJU!!!

Категория: Мои статьи | Добавил: prof (10.04.2012) | Автор: Rims Vaitkus E
Просмотров: 796 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

Форма входа

Категории раздела

Поиск

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 5

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Rims Vaitkums © 2018 | Бесплатный конструктор сайтов - uCoz